українська російська англійська
За І півріччя 2016 року Держаудитслужба забезпечила відшкодування втрат на 351 млн грн
29.07.2016 | 15:55
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом першого півріччя 2016 року Держаудитслужба забезпечила відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави майже на 351 млн грн. Зокрема, сума відшкодування втрат ресурсів, що були виявлені в попередні роки, становить понад 141 млн грн. Про це повідомила Голова Держаудитслужби Лідія Гаврилова під час розширеного засідання Колегії Держаудитслужби сьогодні.

Зокрема, завдяки заходам, що їх вжили державні фінансові інспектори, до бюджетів, бюджетних установ і організацій та підприємств надійшло понад 86 млн грн. Забезпечено відшкодування і поновлення незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму майже 265 млн грн.

Окрім того, реалізуючи право на звернення до суду в інтересах держави, спеціалісти Держфінінспекції пред'явили 38 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 35 млн грн. Пред'явлення ще 170 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та об'єктами контролю.

Загалом від початку 2016 року Держаудитслужба перевірила понад 1,2 підприємств, установ та організацій, з яких на 92 % виявила порушення фінансово-господарської дисципліни.

 

версія для друку