українська російська англійська
Землевпорядники Одещини запропонують для інвестицій більше 2500 гектарів земель
29.07.2016 | 16:04
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На Одещині землевпорядники планують у серпні та вересні провести земельні аукціони, на яких запропонують інвесторам придбати права оренди на 80 земельних ділянок.

Для інвестицій запропонують землі сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів), які призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Загальна площа масивів становить 2,509 тис. гектарів.

Ділянки, що виставляються на земельні торги, знаходяться на території Ананьївського, Арцизького, Березівського, Білгород-Дністровського,Біляївського, Болградського, Великомихайлівського, Іванівського, Ізмаїльського, Кодимського, Любашівського, Миколаївського, Овідіопольського, Ренійського, Роздільнянського, Савранського, Тарутинського, Ширяївського районів Одеської області.

Стартова річна орендна плата встановлена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки землі (при визначеному законодавством рівні не менше 3 %) та сумарно складає 5,121 млн. гривень.

З початку року спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Одеській області організували та провели земельні аукціони, на яких продали права оренди на 49 земельних ділянок. Інвестори взяли у користування землі загальною площею понад 1,773 тис. гектарів. За результатами торгів, до бюджетів місцевих громад спрямували 3,93 млн. гривень.

Встановлена за підсумками аукціонів орендна плата у три рази перевищила стартову вартість та у стільки ж разів середню орендну плату сільськогосподарських угідь на Одещині.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

 

версія для друку