українська російська англійська
У Мінагрополітики з 1 серпня розпочинає роботу Офіс підтримки реформ
29.07.2016 | 16:24
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

З 1 серпня при Міністерстві аграрної політики та продовольства України розпочне свою роботу Офіс підтримки реформ.

Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства  Тарас Кутовий під час засідання Громадської Ради при відомстві.

«1 серпня починає роботу офіс реформ при Мінагрополітики (Reform Support team). Ми перше Міністерство, яке вже запускає офіс в дію. До складу офісу увійдуть 30 реформаторів, які допомагатимуть проводити зміни у відомстві. Сьогодні це п'ятірка, яка вже пройшла відкритий конкурс та подальшу співбесіду в Європейській комісії. Повний склад сформуємо до вересня», - повідомив Міністр.

Офіс підтримки реформ при Міністерстві аграрної політики та продовольства створено за підтримки іноземних донорів та представників ЄС. Усі необхідні документи для цього процесу уже підписані.

Головним завданням Офісу є координація розробки і підвищення ефективності законодавчих проектів. Також серед завдань Офісу - підтримка впровадження реформ у аграрній галузі керуючись найкращим міжнародним досвідом. Основна мета -  поступове наближення до законодавства ЄС.

Перші 5 представників Офісу вже пройшли за трьома етапами конкурсного відбору, який організовано Єврокомісією - це відбір резюме, оцінювання та співбесіда.

Офіс реформ стане майданчиком для діалогу з громадськістю, представниками бізнесу, органами державної влади, донорами та міжнародними організаціями з обговорення ходу реформ у аграрній галузі.

«Залучення представників вітчизняних та іноземних підприємств, фахівців та донорів до спільного покращення галузі – це головна мета для створеного технічного Офісу. Ми маємо вести відкритий діалог. Пропозиції іноземних експертів, донорів та представників міжнародних організацій має велике значення у розробці ефективного вектору реформування аграрної сфери»,- наголосив Тарас Кутовий.

Персональний склад Офісу формується за участю уповноважених представників-донорів або виконавців технічної допомоги. Участь у роботі Офісу реформ може здійснюватися на громадських засадах або оплачуватися за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги. Експерти працюватимуть в межах робочих груп відповідно до стратегії розвитку аграрного сектору «3+5».

 

 

версія для друку