українська російська англійська
Держаудитслужба за 6 місяців 2016 року попередила порушення у сфері держзакупівель майже на 1,9 млрд грн
29.07.2016 | 16:33
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

За результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом січня – червня 2016 року територіальні органи Держфінінспекції України попередили порушення у сфері держзакупівель на загальну суму майже 1,9 млрд грн. Про це повідомила Голова Держаудитслужби Лідія Гаврилова під час розширеного засідання Колегії Держаудитслужби сьогодні. Зокрема, через виявлені фінансові порушення відмінено конкурсні торги на загальну суму понад 1,6 млрд грн. Укладених договорів розірвано на загальну суму понад 211 млн грн.

Найбільші результати із попередження порушень під час держзакупівель мають держфінінспекції в Черкаській (555,4 млн грн, або 30 % від суми попереджених порушень по Україні), Одеській (157 млн грн, або 8,5 %), Івано-Франківській (майже 146 млн грн, або 8 %) та Сумській (121 млн грн, або 6,5 %) областях.

Нагадаємо, що за результатами аналізу державних закупівель і позапланових перевірок державних закупівель упродовж усього 2015 року територіальні органи Держфінінспекції України попередили порушення під час закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти на суму 2,7 млрд грн.

Довідково.

Відповідно до постанови від 28 жовтня 2015 року № 868 «Про утворення Державної аудиторської служби України» Держаудитслужбу утворено, реорганізувавши Держфінінспекції шляхом перетворення. На сьогодні процес реорганізації перебуває на завершальному етапі.

 

 

версія для друку