українська російська англійська
Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО
01.08.2016 | 09:21
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Пасажиро-транспортний потік у контрольних пунктах в`їзду-виїзду залишався динамічним. Він спостерігався на рівні попередньої доби. Загалом контрольні пункти перетнуло 25,4 тисячі осіб та 4,5 тисячі транспортних засобів.

Всього через КПВВ прослідувало:

«Зайцеве» – 5845 осіб та 965 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 5140  осіб та 1020 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 5930 осіб та 1390 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4350 осіб та 1085 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 4140 осіб.

Сьогодні зранку для перетину лінії розмежування через контрольний пункт «Зайцеве» на в'їзд з неконтрольованої території перебувало 50 автомобілів, а на виїзд - 120. В «Мар’їнці» знаходилось 300 та 80 автівок, які рухалися на в’їзд та виїзд відповідно. У «Новотроїцькому» зафіксовано 15 автомобілів на в’їзд, а в зворотному напрямку 20 транспортних засобів. На КПВВ «Гнутове» черги відсутні.

Також відзначимо, що в КПВВ «Зайцеве» громадянин України намагався «вирішити» питання про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошову винагороду. Чоловік рухався з непідконтрольної території та під час контролю запропонував прикордонникам неправомірну вигоду у розмірі 400 гривень. На свою пропозицію українець отримав категоричну відмову, після чого був переданий співробітникам поліції в Донецькій області.

Державна прикордонна служба України вкотре звертається до громадян, які прямують через лінію розмежування, не намагатися у будь-який спосіб, у тому числі шляхом пропонування коштів, вплинути на прийняття правового рішення прикордонниками.

версія для друку