українська російська англійська
Землевпорядники Київщини розглянули більше 100 тисяч звернень громадян
01.08.2016 | 12:10
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Київській області за перші шість місяців року спеціалісти територіальних органів Держгеокадастру опрацювали 101 409 заяв, клопотань та запитів, що надійшли від громадян.

Найбільш запитуваною послугою Держгеокадастру на Київщині стала видача громадянам та юридичним особам витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки. З початку року землевпорядники виготовили 41 501 документів.

З 1 січня поточного року землевпорядна служба регіону зареєструвала  30 701 земельних ділянок. Спеціалісти опрацювали 12 875 заявок стосовно внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін) про земельні ділянки. Також, надано 6 379 відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювання з кадастрової карти (плану).

За результатами розгляду заяв від учасників АТО про отримання землі у землевпорядній службі для військових видали 9 953 накази про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку