українська російська англійська
На розвиток навчально-матеріальної бази навчальні центри отримали 250 мільйонів гривень, – Степан Полторак
01.08.2016 | 14:07
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 1 серпня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом США в Україні Джеффрі Пайєттом та командувачем Сухопутних військ ЗС США в Європі генерал-лейтенантом Фредеріком Беном Ходжесом повідомив, що На розвиток навчально-матеріальної бази навчальні центри отримали 250 мільйонів гривень.

«Під час нашої останньої зустрічі ми досягли порозуміння з питання вдосконалення навчально-матеріальної бази Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Наразі вже виділено 50 мільйонів гривень на створення інфраструктури на базі навчального центру у Яворові. На ці кошти буде побудовано казарми для розміщення особового складу», – зазначив генерал армії України Степан Полторак.

Глава оборонного відомства розповів, що ще 150 мільйонів гривень виділено на побудову інфраструктури військового містечка для розміщення 5 тисяч осіб на території полігону Широкий Лан та 50 мільйонів гривень – на навчальний центр Сил спеціальних операцій.

 

версія для друку