українська російська англійська
Лише влада не зможе змінити державу. Нам потрібна підтримка громадян, - Володимир Кістіон
01.08.2016 | 18:08
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон наголосив на тому, що для захисту навколишнього середовища та створення сприятливих екологічних умов для майбутніх поколінь, окрім державних політичних рішень потрібна також підтримка громадян. Про це він заявив в інтерв’ю виданню «Голос України», відповідаючи на питання щодо імплементації європейських екологічних стандартів до українського законодавства.

«Екологічні проблеми зараз – це загроза не лише для нас, але й для майбутніх поколінь. Угода про Асоціацію з ЄС передбачає запровадження цілої низки екостандартів. Це, зокрема, впровадження системи оцінки атмосферного повітря, впровадження механізму поводження з відходами, збільшення відповідальності для виробників продукції, яка є забруднювачем природного середовища, запровадження басейнового принципу управління річками тощо. Наразі всі ці питання перебувають у роботі», – зауважив Володимир Кістіон.

Віце-прем’єр-міністр нагадав, що у липні було прийнято два законопроекти, необхідні для встановлення європейських екологічних стандартів у нашій державі.

«Ці кроки – це лише початок запровадження європейської екологічної політики в Україні. Але хочу наголосити, що лише влада не зможе змінити державу. Нам потрібна підтримка громадян, їхнє розуміння, що ми маємо дбати вже зараз про майбутнє наших дітей та онуків, про те, яку воду вони питимуть і яким повітрям вони будуть дихати», – підсумував Володимир Кістіон.

 

версія для друку