українська російська англійська
Пілоти Повітряних Сил гідно представили Україну на Міжнародному авіапоказі в Румунії
02.08.2016 | 13:47
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

30-31 липня, в столиці Румунії проходив щорічний міжнародний авіаційний показ “Bucharest International Air Show”. Захід присвячений був святкуванню 110-й річниці першого успішного польоту моноплана з двигуном румунського винахідника і  піонера авіації Траяна Вуя та 100-річниці створення першої ескадрильї винищувачів в Румунії. Кращі екіпажі цивільної та військової авіації Румунії, Чехії, Іспанії та України продемонстрували свої професійні навички та можливості авіаційної техніки.

Україна була представлена у статичному та динамічному показі винищувачами Су-27 та Су-27УБ, а також військово-транспортним літаком Ан-26. Українську делегацію очолив начальник штабу – перший заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майор Артур Артеменко.

За відгуками присутніх на авіаційному показі експертів та пересічних глядачів, українські льотчики під час практичних польотів поряд зі своїми закордонними колегами зуміли продемонструвати високу якість та професійне виконання фігур вищого пілотажу.

Військовий льотчик Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Олександр Оксанченко не вперше підкорює небо фігурами вищого пілотажу на малих та гранично малих висотах. Його виступи на авіаційних показах в Європі називають родзинками програм динамічного показу. Черговий виступ в Румунії — міжнародний аеропорт м. Бухарест Беняса імені Ауреля Влайку та переможне перше місце є підтвердженням професіоналізму наших пілотів.

«Найголовніше, що дає участь в міжнародних авіапоказах – це демонстрація престижу держави України на міжнародній арені. Це також чудова нагода поспілкуватися із закордонними колегами, обмінятися досвідом, познайомитись із новинками авіаційної галузі», – розповів полковник Олександр Оксанченко.

«Під час таких міжнародних зустрічей кожна країна представляє свою авіаційну техніку. Під час нашого виступу завжди майорить український прапор. Позитивно, що Україну пізнають, як державу з великим авіаційним потенціалом. До нас вишикувалась ціла черга відвідувачів. Також міжнародний авіаційний показ “Bucharest International Air Show” відвідала велика кількість представників української діаспори. Вони висловили щирі слова подяки за героїзм і відданість рідній Батьківщині та передали фінансову допомогу пораненим воїнам, які знаходяться на лікуванні у київському військовому госпіталі», — додав льотчик.

 

 

версія для друку