українська російська англійська
Щодо обстановки в зоні проведення АТО
02.08.2016 | 13:54
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Прикордонники продовжують виконання завдань на лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. За минулу добу обстрілів позицій, на яких несуть службу прикордонники,  не було. У районі проведення АТО зафіксовано політ одного безпілотного літального апарату.

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Новотроїцьке», «Мар’їнка»   та «Зайцеве» прикордонники спільно з представниками фіскальної служби затримали 3 автомобілі, які намагались перемістити на неконтрольовану територію товари народного споживання, мобільні телефони та медикаменти. Конфіскат вартістю понад 70 тисяч гривень передали представникам фіскальної служби.

Ще одну автівку, яка прямувала з  неконтрольованої території,  оглядова група зупинила в контрольному пункті «Зайцеве». Транспортний засіб перевозив понад півтонни міді та свинцю. Конфіскат вартістю більше 46 тисяч гривень передали представникам зведеної мобільної групи.

Через контрольний пункт в’їзду – виїзду «Зайцеве» прослідували 2 вантажних автомобілі з гуманітарним вантажем від благодійної організації «Доброта». Транспортні засоби перевозили понад 8,5 тонн продуктів харчування для жителів Донецька.

 

версія для друку