українська російська англійська
Держфінінспекція в Харківській області за 7 місяців 2016 року відшкодувала втрат майже на 29 млн грн
03.08.2016 | 11:02
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці Держфінінспекції в Харківській області протягом січня – липня 2016 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 28,9 млн грн.

За результатами проведених контрольних заходів органи місцевої влади і самоврядування, керівники об’єктів контролю та їхні керівні органи прийняли 112 управлінських рішень.

За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 336 осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 155. Із займаних посад звільнено 7-х посадових осіб.

До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у  51 випадку застосовано фінансові санкції: призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів.

Задля повного відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду пред’явлено 4 позови на суму майже 7 млн грн, перед органами прокуратури ініційовано пред’явлення 8 цивільних позовів.

На розгляд правоохоронним органам передано 44 матеріали контрольних заходів. Розпочато 36 досудових розслідувань за матеріалами ревізій та за інформаціями, направленими до правоохоронних органів про результати проведених контрольних заходів. Вручено одне письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Крім того, до Державної служби фінансового моніторингу України було надіслано 9 інформацій про виявлені під час контрольних заходів господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу.

 

версія для друку