українська російська англійська
Перша книга з програми «Українська книга-2016» направлена до бібліотек
03.08.2016 | 11:20
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

1 серпня до українських бібліотек направлена перша книга з цьогорічної програми «Українська книга» – «Війни художників» Станіслава Стеценка, що вийшла на замовлення Держкомтелерадіо.

Презентація нової книги відомого сучасного письменника, якого ЗМІ охрестили  «дідусем українського трилера», відбулась навесні під час «Книжкового арсеналу» у Києві.   Роман «Війни художників» заснований на реальних фактах біографії відомого українського художника і розвідника-нелегала Миколи Глущенка (у книжці — Микола Гущенко) і відображає події 1940 року. Серед дійових осіб як реальні історичні персонажі – Йосип Сталін,  Адольф Гітлер, Вінстон Черчилль, їхнє найближче оточення, художники і літератори, які жили і творили в той час у передвоєнному Радянському Союзі й нацистській Німеччині,—  так і вигадані герої.

Нагадаємо, що цього року на програму «Українська книга» у державному бюджеті  передбачено 42 млн. грн. У рамках програми заплановано видати майже 240 назв книг, весь наклад яких буде відправлено у бібліотечну мережу.

 

версія для друку