українська російська англійська
Степан Полторак: Гідне забезпечення військовослужбовців, яке дасть можливість їм якісно виконувати завдання за призначенням - наше основне завдання
03.08.2016 | 14:46
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 3 серпня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак відвідав Центр розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України, який очолює підполковник Дмитро Марченко.

Під час спілкування з особовим складом підрозділу Степан Полторак подякував співробітникам за відданість справі та перші результати.

«Менше ніж за рік існування Центру надзвичайно багато було зроблено, - відзначив Міністр оборони. - Але на мою думку ви ще не на повну реалізували свій потенціал, а отже, є над чим працювати».

Також Міністр оборони висловив сподівання, що завдяки роботі Центру, оборонному відомству вдасться досягти гідного рівня якості забезпечення військовослужбовців:

«Ми маємо досягти такого рівня забезпечення, який дасть можливість військовослужбовцям якісно виконувати завдання за призначенням. Щодо цього маю великі сподівання на ваш підрозділ, - підкреслив генерал армії України Степан Полторак. - І я переконаний, що вам це вдасться».

Міністр оборони нагородив начальника Центру підполковника Дмитра Марченка та його підлеглих відомчими нагородами та цінними подарунками.

Нагадаємо, Центр розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України було створено у минулому році з метою розробки, контролю якості та наближення забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України до стандартів провідних країн - членів НАТО.

 

версія для друку