українська російська англійська
Більше 7 300 гектарів земель відведуть військовим на Миколаївщині
04.08.2016 | 12:31
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Миколаївській області учасникам АТО та родинам загиблих воїнів відведуть 5 179 земельних ділянок загальною площею 7 323,8 гектара. З цієї кількості за рішенням Головного управління Держгеокадастру регіону військовим передадуть 3 939 ділянок.

Найбільше рішень про розробку документації для відведення землі учасники АТО отримали у Миколаївському (461), Вознесенському (377) та Первомайському (370) районах.

З числа військових, які отримали дозволи на розробку проектів землеустрою, уже завершили процедуру оформлення землі у власність 1 341 учасник АТО. Загальна площа земель, документацію на які затверджено, становить 2 462,3 гектара. За рішенням землевпорядної служби Миколаївщини військовослужбовцям передали 1 314 ділянок площею 2 391,8 гектара.

Загалом у Миколаївській області до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування із заявами про отримання ділянок звернулось 8 008 учасників АТО.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

версія для друку