українська російська англійська
Національна поліція України відзначила річницю від дня створення
04.08.2016 | 12:08
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Церемонія святкування річниці від дня створення Національної поліції відбулася сьогодні, 4 серпня, у центрі Києва на Софійській площі. В урочистостях взяли участь Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов, Перший віце-прем'єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, т. в. о. Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий і глава Нацполіції України Хатія Деканоідзе.

Секретар Ради безпеки і оборони України Олександр Турчинов зачитав привітання від Президента України Петра Порошенка. Він також зазначив, що наприкінці лютого – початку березня 2014 року, коли частина міліціонерів зрадила присязі і перейшла на бік повстанців, інші працівники міліції залишились вірними українському народові, захищали Україну навіть ціною власного життя.

«Завдання, які Україна ставить перед вами, коли вона веде війну, коли треба захищати правопорядок в умовах економічної кризи, – ви виконуєте ці завдання. Україна буде мати національну поліцію європейського зразка, яка не поступається нічим найкращим правоохоронним органам провідних країн світу», – наголосив Олександр Турчинов.

Від імені очыльника МВС України Арсена Авакова поліцейських з першою річницею створення Національної поліції України привітав тимчасово виконуючий обов’язки Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий. Він наголосив, що цей рік – рік становлення Національної поліції – був дуже важким.

«Крок за кроком ви продовжуєте робити дуже важку, але необхідну роботу, – захищаєте людей, – зазначив Сергій Яровий, звертаючись до поліцейських. – Стійкість та принциповість, мужність та велике бажання допомагати людям – ваша візитна картка. Більшість з вас приєднались до Національної поліції після виконання завдань у зоні проведення АТО. І сьогодні ви продовжуєте велику справу захищати землю, захищати людей. Бажаю вам успіхів у нелегкій праці, впевненості і у нелегкій місії «Служити і Захищати».

За словами Хатії Деканоідзе, період з моменту, коли Нацполіція почала працювати і виконувати свої завдання, був дуже важким, було багато проблем.

«Ви краще за мене знаєте ці проблеми, як поліцейські, які кожен день стикаються з труднощами і мотиваційними задачами, – звернулася глава НПУ до своїх підлеглих. – Але мене тішить, що, не зважаючи на ці проблеми, ви – герої, які реально захищають цю країну, захищають українців».

Хатія Деканоідзе також підкреслила, що кожна людина, яка служить в поліції, повинна розуміти, що в ній не місце корупції, політиці і негідникам.

Глава Нацполіції зазначила, що 46 відсотків, майже половина населення країни, повірили в поліцію. Вона закликала решту громадян повірити українським поліцейським, які 24 години на добу захищатимуть український народ, не дивлячись на всі труднощі.

Олександр Турчинов і Сергій Яровий вручили 25 правоохоронцям державні та відомчі відзнаки, зокрема 10 поліцейських отримали спеціальні звання.

 

версія для друку