українська російська англійська
Україна нарощуватиме обсяги експорту в Індонезію, – Тарас Кутовий
05.08.2016 | 14:53
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Зростання експорту української продукції до Індонезії та Азії стане результатом підписаного сьогодні Меморандуму між Міністерствами аграрної політики двох країн.

«Наше співробітництво спрямоване на заохочення інвестицій у сільське господарство, взаємодопомогу у створення спільних підприємств, спільну роботу над розвитком галузі», - прокоментував підписання Меморандуму Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий. За його словами, країни розпочнуть обмін інформацією у сфері сільського господарства. Формуватимуть та реалізовуватимуть наукові, технічні та технологічні програми з розвитку обопільно важливих галузей аграрного сектору. Обмінюватимуться фахівцями та зразками сільгосппродукції, співпрацюватимуть в галузі тваринництва.

«Сьогоднішній меморандум із Індонезією це впевнений крок вперед, який поглибить наше взаємовигідне партнерство на довгі роки. Вірю, що ця подія дасть якісно новий поштовх в розбудові співробітництва між нашими країнами в сфері АПК та дозволить реалізовувати співпрацю на багатьох напрямкам», - резюмував Міністр.

Довідково

Зовнішньоторговельний обіг продукції агропромислового комплексу у першому півріччі 2016 року склав 200,7 млн дол. США (5,8% зовнішньоторговельного обігу з усіма країнами Азії), зокрема експорт до Індонезії української продукції становив 128,3 млн дол. США, імпорт з Індонезії – 72,4 млн дол. США, сальдо позитивне і склало 55,9 млн дол. США. У порівнянні з першим півріччям минулого року у вартісному виразі експорт зріс в 1,8 раза, а імпорт збільшився на 35%.

 

 

версія для друку