українська російська англійська
Житомирські землевпорядники перерахували до бюджету понад 1,7 мільйона гривень за надання адмінпослуг
05.08.2016 | 16:03
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Спеціалісти територіальних органів Держгеокадастру у Житомирській області з початку року надали 85,5 тис. платних та безоплатних адміністративних послуг.

За адміністративні послуги, що потребують оплати, землевпорядники перерахували до загального фонду державного бюджету 1,715 млн гривень. Найбільші надходження у розмірі 1,25 млн грн. отримали за послуги з надання витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру (ДЗК). Ще 314,4 тис. грн надійшло за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях ДЗК, допущеної не з вини органу, що здійснює його ведення.

Найбільше адміністративних послуг – понад 62 тис, або 73 % від їх загальної кількості – громадяни отримали на безоплатній основі. Максимальну кількість звернень тероргани землевпорядної служби отримали у Житомирському (10139), Новоград-Волинському (7608) та Овруцькому (4841) районах області.

Мешканці Житомирщини найчастіше звертались з приводу державної реєстрації земельних ділянок – 19 079 запитів. Ще 14 446 звернень стосувались видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Землевпорядники також надали 7 010 довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

 

версія для друку