українська російська англійська
«Укрінформ» та Кувейтське інформаційне агентство KUNA, за сприяння МІП, підписали Угоду про співпрацю
05.08.2016 | 17:17
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

4 серпня 2016 року відбулося підписання Угоди про співпрацю між Українським національним інформаційним агентством «Укрінформ» та Кувейтським інформаційним агентством KUNA за участі Першого заступника Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарової, заступника Міністра Артема Біденка, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Кувейті Володимира Толкача, Надзвичайного і Повноважного Посла Кувейту в Україні Юсефа Хусейна Аль-абанді, представників МЗС України та Посольства Кувейту.

У ході зустрічі, після підписання угоди, неодноразово наголошувалося на підготовці проекту угоди про співпрацю між Міністерством інформаційної політики України і Міністерством інформації Кувейту.

Генеральний директор агентства KUNA Шейх Мубарак Дуайж Ас-Сабах зазначив, що розвиток обмінів журналістами України і Кувейту сприятиме двостороннім відносинам, а також взяв на себе обов’язок передати пропозиції МІП України до Міністерства інформації Кувейту щодо встановлення прямих контактів та співробітництва.

Перший заступник звернула особливу увагу на репресії щодо мусульман Криму. Джапарова також розповіла про систему іномовлення України, частиною якої є Укрінформ, зазначивши, що Мультимедійна платформа була створена з точки зору захисту інформаційних кордонів України та формування позитивного іміджу країни закордоном.

«Картинка російських ЗМІ про Україну є викривленою», - заявила Джапарова, а тому для України вкрай важливою є співпраця з іноземними інформаційними агентствами, зокрема Кувейту, задля забезпечення правдивого висвітлення подій. Заступник висловила сподівання на те, що таке співробітництво буде ефективним та плідним.

 

версія для друку