українська російська англійська
Степан Полторак: "Результатом оборонної реформи мають стати збалансовані за обсягом завдань і чисельністю Міністерство оборони і Генеральний штаб та ефективні Збройні Сили"
05.08.2016 | 18:03
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

5 серпня у Міністерстві оборони України відбулося чергове засідання Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України.

Як повідомив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак, структура Комітету та його склад було оновлено відповідно до стратегічних цілей та завдань, визначених у Стратегічному оборонному бюлетені.

До Комітету увійшли Народні депутати України, представники Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Апарату Ради національної безпеки і оборони України та інших органів державної влади.

Суть оборонної реформи полягає у перерозподілі завдань у системі керівництва Збройними Силами, зміні системи оборонного планування та управління ресурсами згідно з сучасними євроатлантичними підходами, а також нарощенні оперативних спроможностей.

Окрім цього в рамках реформування передбачено розвиток системи логістичного та медичного забезпечення сил оборони на основі доктрин і стандартів НАТО.

Ще одним пріоритетним завданням є професіоналізація Збройних Сил та створення військового резерву.

«Згідно з планом оборонної реформи до 2018 року передбачено завершити реформування Міністерства оборони, а до 2020 року – Генерального штабу і Збройних Сил в цілому, – наголосив Міністр оборони Степан Полторак. – Очікуваним результатом оборонної реформи мають стати збалансовані за обсягом завдань і чисельністю Міністерство оборони та Генеральний штаб, ефективні Збройні Сили».

 

версія для друку