українська російська англійська
Міністр оборони: "Реформа має проводитися не заради реформи, а для отримання конкретного результату"
05.08.2016 | 18:06
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

«Я очікую від Комітету узгоджених конкретних пропозицій, які будуть основою для прийняття збалансованих рішень щодо трансформації Українського війська». На цьому 5 серпня наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак, звертаючись до учасників засідання Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України.

Керівник оборонного відомства визначив першочергові пріоритети роботи оновленого Комітету реформ.

Зокрема, у вересні 2016 року на розгляд Уряду має бути поданий проект Державної програми розвитку Збройних Сил України.

Генерал армії України Степан Полторак підкреслив необхідність чіткого виконання Плану дій щодо впровадження оборонної реформи.

«У цьому Плані основними заходами 2016 року вважати: внесення змін до положень про Міністерство оборони та Генеральний штаб, завершення формування Об’єднаного оперативного штабу та реорганізацію визначених структурних підрозділів Генерального штабу, законодавче врегулювання діяльності Військової поліції, розроблення основних положень логістичного забезпечення Збройних Сил відповідно до стандартів НАТО, уточнення та затвердження Воєнно-медичної доктрини України», – наголосив він.

Міністр оборони України звернув увагу на максимальне використання потенціалу іноземних радників.

«Ми запросили до роботи стратегічних радників високого рівня від усіх провідних країн. Керівникам всіх підкомітетів та робочих груп, структурних підрозділів Міноборони та Генерального штабу доручаю створити належні умови для тісної співпраці, обміну інформацією та конструктивної роботи», – зазначив генерал армії України Степан Полторак.

За словами керівника оборонного відомства, особливого значення набуває реалізація проектів, які дають змогу швидко наростити спроможності Збройних Сил. Зокрема, це стосується створення сучасного Навчального центру підготовки підрозділів на Яворівському полігоні.

«Головне – повністю укомплектувати особовим складом штат Центру. Пріоритет – стовідсоткова укомплектованість посад інструкторів. Крім того – завершити будівництво навчального корпусу, шести казарм, провести ремонт їдальні, штабу та сховища», – наголосив Міністр.

Щодо будівництва інфраструктури військового містечка на території полігону «Широкий Лан» генерал армії України Степан Полторак поставив завдання завершити до кінця поточного року створення табірного містечка для розміщення однієї бригади.

Також до кінця року мають бути завершені першочергові заходи з відновлення фондів військового містечка у Бердичеві з метою створення навчального центру Сил спеціальних операцій.

«Для виконання всіх цих робіт виділено 250 мільйонів гривень, які мають бути максимально ефективно використані», – підкреслив генерал армії України Степан Полторак.

Крім того, Міністр оборони України наголосив на використанні Комплексного пакету допомоги НАТО, який було схвалено під час останнього Саміту у Варшаві на рівні глав держав та урядів, а також залученні потенціалу наукових та науково-дослідних установ для забезпечення заходів оборонної реформи.

 

версія для друку