українська російська англійська
"До вересня маємо розробити нову систему харчування та розпочати її впровадження" - генерал армії України Степан Полторак
05.08.2016 | 18:08
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

На цьому 5 серпня під час засідання Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

Як приклад неефективності існуючої системи харчування керівник оборонного відомства навів ситуацію в одній із військових частин оперативного командування «Південь».

«Я вкотре побачив на власні очі проблеми із забезпеченням харчуванням військовослужбовців під час нещодавньої перевірки однієї з військових частин на Одещині. Такого бути не повинно!» – підкреслив генерал армії України Степан Полторак.

У цьому контексті Міністр оборони України поставив завдання до вересня цього року розробити нову систему харчування та розпочати її впровадження.

«Проведено відповідні експерименти у військах, розроблено конкретні плани та проекти для здійснення якісних змін. Люди в погонах не можуть чекати змін роками, а повинні вже зараз бути повністю забезпечені, в тому числі, якісним харчуванням», – зазначив генерал армії України Степан Полторак.

 

версія для друку