українська російська англійська
Уряд Китаю передав київській гімназії сучасне обладнання для вивчення іноземних мов
12.08.2016 | 09:54
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

На початку навчального року Київська гімназія східних мов № 1 отримає від Уряду Китайської Народної Республіки сучасне лінгвістичне обладнання вартістю в 1,5 млн китайських юанів. Організаційні та митні заходи щодо доставки обладнання здійснило Міністерство освіти і науки України.

«Обладнання для гімназії вже знаходиться в Україні і наразі здійснюється його встановлення в гімназії. Ми вдячні Уряду Китайської Народної Республіки за таку підтримку, і маю підкреслити, що такі проекти є дуже важливими, оскільки вони засвідчують розвиток плідних двосторонніх відносин між нашими країнами. Ми впевнені, що нове лінгвістичне обладнання допоможе учням Київської гімназії східних мов показати ще кращі результати у навчанні, зокрема у вивченні китайської мови», – розповів заступник Міністра-керівник апарату Роман Греба.

Реалізація угоди також виявилася корисною для розвитку інституційної спроможності самого Міністерства щодо втілення двосторонніх міжнародних угод у сфері освіти та технічного забезпечення.

«Поставка цього обладнання з Китаю принесла нам цінний досвід того як потрібно реалізовувати проект із постачання міжнародної технічної допомоги для потреб освіти. Від підписання угоди до транспортування, оформлення, розмитнення та доправлення у школу – це складний і відповідальний процес. Ми радіємо, що в результаті цієї роботи вже восени Київська гімназія східних мов № 1 отримає три повністю обладнаних лінгвістичні кабінети», – зауважила начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України Анна Новосад.

Нагадуємо, що Угода між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про надання Міністерству освіти і науки України лінгвістичного обладнання для оснащення Київської гімназії східних мов № 1 була підписана і набрала чинності 11 січня 2014 року.

 

версія для друку