українська російська англійська
Володимир Гройсман доручив перевірити належну підготовку посадових осіб Адміністрації Держспецзв'язку та НАЗК до запуску е-декларування 15 серпня
13.08.2016 | 17:23
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністру Кабінету Міністрів Олександру Саєнку та Голові Національного агентства України з питань державної служби Костянтину Ващенко перевірити належне виконання заходів щодо запуску з 15 серпня системи електронного декларування посадовими особами Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та Національного агентства з питань запобігання корупції. Про це йдеться у дорученні Прем'єр-міністра від 13 серпня.

"Саєнку О. С. Ващенку К. О. Прошу забезпечити термінове проведення перевірки належного виконання посадовими особами Адміністрації Держспецзв'язку та Національного агентства з питань запобігання корупції заходів щодо запуску з 15 серпня ц. р. системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування", - йдеться у дорученні.

 

версія для друку