українська російська англійська
П'ять нових центрів надання адмінпослуг відкрилися на Дніпропетровщині цьогоріч
18.08.2016 | 13:04
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

Реєстрація нерухомості та бізнесу, оформлення матеріальної допомоги, «прописка і виписка», приватизація землі – ці та інші адмінпослуги стали ближчими цьогоріч для мешканців одного міста та трьох об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини. З початку 2016-го дві філії ЦНАПу відкрилися в Кам’янському, три нові центри – у Слобожанській, Апостолівській та Богданівській громадах. Вони обладнані всім необхідним для комфортного обслуговування громадян. Усього в регіоні 38 центрів надання адмінпослуг. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Ми дбаємо про комфорт наших жителів, тому наближаємо до них найбільш затребувані адмінпослуги і відкриваємо нові ЦНАПи. Цьогоріч їх стало більше на п’ять. Дві філії центрального ЦНАПу розпочали роботу в різних районах Кам’янського. Нові центри відкрито у Слобожанській, Апостолівській та Богданівській об’єднаних громадах. Для тих громад, які ще не мають центрів, організуємо навчальні семінари і тренінги по їх створенню», – підкреслив Валентин Резніченко.

Досвід Кам’янського – приклад успішної роботи єдиної мережі ЦНАП. На початку червня 2016 року дві нові філії відкрилися у Дніпровському та Південному районах міста. Вони обслуговують понад 150 тисяч жителів. В одному приміщенні сконцентровані найбільш популярні послуги – від видачі паспортів до приватизації землі. Усього – близько 110. Тут надається й майже 30 найбільш затребуваних послуг комунальних підприємств.

Нові ЦНАПи створені цьогоріч у трьох об’єднаних громадах Дніпропетровщини – Богданівській, Апостолівській та Слобожанській.

 

версія для друку