українська російська англійська
Заступник Міністра оборони України Ігор Долгов перевірив роботу Центру цивільно-військового співробітництва у Маріуполі
20.08.2016 | 11:02
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

В рамках робочої поїздки до оперативно-тактичного угрупування «Маріуполь» заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов проінспектував роботу Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва ОТУ «Маріуполь».

У нараді, яка пройшла за участю офіцерів мобільної робочої групи Міністерства оборони України, керівного складу та співробітників ЦВС, взяли участь керівники органів місцевого самоврядування регіону, а також представники громадських та волонтерських організацій.

Звертаючись до присутніх, заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов зазначив, що за час діяльності органів ЦВС досить багато змінилось в плані покращення. Зокрема, в сприйнятті місцевими мешканцями діяльності підрозділів ЗС України. Слід наголосити, що Ігор Долгов доклав чимало зусиль, аби структура цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України в Маріуполі була організована та розпочала працювати.

Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції високо оцінив роботу Об’єднаного центру ЦВС та співпрацю, яка налагоджена з місцевими органами влади.

Начальник групи цивільно-військового співробітництва ОТУ «Маріуполь» полковник Дмитро Бородавко розповів учасникам наради про діяльність органів цивільно-військового співробітництва, які виконують завдання в районі відповідальності, про основні завдання та здобутки в роботі. Спеціалісти ЦВС виконують велику кількість завдань в АТО. Це й організація постачання питної води, доставка гуманітарної допомоги населенню, дитячим садкам та школам, сприяння в розмінуванні сільськогосподарських угідь, інформування населення про мінну небезпеку, патріотичне виховання молоді, допомога в обстеженні домівок та вивезенні майна мешканців з населених пунктів, які знаходяться в районі бойових дій.

Для прикладу, лише за кілька місяців відпрацьовано приблизно 200 заявок від мешканців села Широкине на обстеження будинків та близько 30 мешканцям надали допомогу у вивезенні вцілілого майна.

На завершення наради заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов виконав почесну місію – від імені керівника оборонного відомства поздоровив присутніх з 25-ю річницею Незалежності України та вручив нагороди офіцерам цивільно-військового співробітництва ОТУ «Маріуполь».

 

версія для друку