українська російська англійська
Проведено тренінги з електронного декларування для заступників міністрів та керівників центральних органів виконавчої влади
20.08.2016 | 11:32
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТРА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Секретаріат Кабміну спільно з ПРООН забезпечив проведення тренінгів з електронного декларування для заступників міністрів та керівників центральних органів виконавчої влади. Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко.

Учасникам тренінгів були надані методичні та практичні рекомендації, а також відповіді на запитання, що виникли в ході тестового заповнення декларацій. 

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» впродовж 60 днів після запуску системи електронного декларування декларації мають подати особи, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище. Це близько 50 тисяч високопосадовців, серед яких президент, прем’єр-міністр, члени уряду, народні депутати України, заступники міністрів, керівники центральних органів виконавчої влади та їх заступники. Всі інші державні службовці почнуть заповнювати електронні декларації з 1 січня 2017 року.

 

версія для друку