українська російська англійська
Напередодні Дня Незалежності близько 50 сімей військовослужбовців-учасників АТО отримали ключі від службових квартир
20.08.2016 | 17:11
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

В оборонному відомстві тривають заходи щодо вшанування особового складу напередодні 25-ї річниці Незалежності України. В рамках цієї роботи, за дорученням Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака, сьогодні, 20 серпня, було направлено двох заступників глави оборонного відомства до Коростеня та Ворзеля для вручення оглядових ордерів від службових квартир.

Зокрема, 30 оглядових ордерів від квартир у чотириповерховій новобудові в смт Ворзель, що на Київщині, вручав Перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак.

Вітаючи новоселів, Іван Руснак зазначив, що це житло є гідною нагородою за багаторічну бездоганну службу у Збройних Силах України, адже його отримання є надважливою подією у долі кожної військової сім`ї.

Вітаючи новоселів, Перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак наголосив на тому, що вирішення житлової проблеми військовослужбовців та членів їхніх сімей знаходиться на особистому контролі Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака.

За його словами, держава в умовах війни зараз не тільки створює Збройні Сили України нового зразка, а й вирішує побутові проблеми військових, які накопичувались десятиріччями. В минулому році було надано 1300 службових квартир та квартир у постійне користування. Цей рік буде не гіршим — упродовж восьми місяців вже розподілено 790 квартир по різних гарнізонах.

Перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак запевнив присутніх, що в комплексі із вирішенням інших важливих соціальних питань Міністерство оборони зробить все для розв`язання цієї давньої проблеми. Наразі запрацювали нові механізми, в тому числі із залученням різних джерел фінансування житлових програм. Наприклад, другий рік поспіль працює система виплати грошових компенсацій за належне житло. З початку року таку компенсацію отримало 80 сімей. Її розмір становить від трьохсот тисяч до одного мільйона гривень залежно від регіону країни.

Також, виконуючи доручення глави оборонного відомства, на Житомирщину, до Коростеня, для вручення 23 ордерів відбув заступник Міністра оборони – керівник апарату генерал-лейтенант Олександр Дублян. Там в урочистій обстановці військовослужбовці-учасники АТО, ветерани військової служби та військові пенсіонери отримали оглядові ордери на постійне та службове житло.

Слід зауважити, що наступного тижня також напередодні свята в декількох містах України військовослужбовцям-учасникам АТО, ветеранам військової служби та військовим пенсіонерам буде вручено близько 200 оглядових ордерів від службового житла.

Також на цьому тижні за рішенням Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака в район проведення антитерористичної операції були направлені мобільні робочі групи з надання допомоги військовослужбовцям у вирішені проблемних питань та з метою заохочення від імені Міністра кращих військовослужбовців, які виконують завдання на передовій.

Зокрема, мобільні групи протягом двох діб здійснили об’їзд всіх позицій підрозділів Збройних Сил України на передньому краї, уздовж лінії бойового зіткнення на Луганському та Донецькому напрямках.

Варто нагадати, що напередодні 25-ї річниці Незалежності України, під час перебування на позиціях підрозділів, представниками оборонного відомства від імені Міністра оборони України було вручено нагороди близько 1300 військовослужбовцям Збройних Сил України. Зокрема, відзнаки Міністерства оборони «За військову доблесть», «За зразкову службу», «Знак пошани» та «За сприяння Збройним Силам України». Окрім того, бійці отримали годинники від Міністра оборони України, грамоти та подяки.

Слід наголосити, що рішення щодо вручення нагороди кожному окремому  військовослужбовцю приймалося командиром безпосередньо у місцях розташування позицій, практично в бойових умовах.

 

версія для друку