українська російська англійська
Віктор Муженко перевірив підготовку операторів безпілотних авіаційних комплексів
22.08.2016 | 09:57
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

На  загальновійськовому полігоні Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, що на Житомирщині, відбувся завершальний практичний етап підготовки операторів безпілотних авіаційних комплексів(БпАК).

  Військовослужбовці аерозвідки вдосконалювали майстерність не тільки в керуванні БпАК, а й, зокрема, застосовували його можливості для наведення та корегування вогню артилерії по виявлених цілях.

В ході розвідки оператори виявляли цілі, передавали розвіддані командиру артпідрозділу ВДВ, який у свою чергу виконував вогневі завдання із знищення умовного противника з пристрілюванням за допомогою БпАК.

Цього ж дня проводилися демонстраційні польоти різних зразків БпАК в умовах застосування засобів радіоелектронної боротьби.

Фаховий вишкіл операторів, можливості БпАК особисто перевірив начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії Віктор Муженко, спостерігали командувач ВДВ генерал-майор Михайло Забродський, командувач сухопутних військ генерал-лейтенант Сергій Попко, начальник Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова генерал-майор Олександр Левченко.

Варто відзначити, що в ході заходу бойовим розрахункам були передані сучасні безпілотні авіаційні комплекси для застосування в АТО.

 

версія для друку