українська російська англійська
Ігор Долгов: Діяльність ЗС України спрямована на чітке дотримання Мінських домовленостей та виконання взятих Україною зобов'язань
22.08.2016 | 14:18
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 22 серпня, заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов провів зустріч із Главою Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Послом Ертурулом Апаканом.

У заході від української сторони взяли участь представники департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України, а також Об’єднаного оперативного штабу Збройних Сил України.

Заступник Міністра оборони привітав Посла Ертурула Апакана, відзначив важливість співпраці зі Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні та поінформував представника Місії про ситуацію на Сході України та довкола кордонів, яка склалася натепер.

Ігор Долгов підкреслив, що діяльність Збройних Сил України спрямована на чітке дотримання вимог Мінських домовленостей та виконання взятих Україною зобов’язань перед світовою спільнотою щодо врегулювання ситуації виключно політичним шляхом та мирним способом, незважаючи на тенденцію до загострення впродовж лінії зіткнення.

 

версія для друку