українська російська англійська
На Дніпропетровщині родини військовослужбовців отримали ордери на постійне та службове житло
22.08.2016 | 17:19
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Cьогодні, 22 серпня, заступник Міністра оборони України - керівник апарату генерал-лейтенант Олександр Дублян в урочистій обстановці вручив 20 оглядових ордерів на постійне та службове житло у шістнадцятиповерховій новобудові в місті Кам’янському на Дніпропетровщині.

Серед новоселів — учасники проведення антитерористичної операції на Сході країни, діючі офіцери та військові пенсіонери, які тривалий час знаходилися у квартирній черзі.

На урочистому заході були присутні керівний склад та військовослужбовці гарнізону міста Дніпро, керівництво місцевої влади, представники фірми забудовника, засобів масової інформації та родини військовослужбовців.

Заступник Міністра оборони України - керівник апарату генерал-лейтенант Олександр Дублян від імені Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака привітав усіх присутніх із 25 річницею Незалежності України.

«Напередодні свята прийміть найщиріші привітання та побажання вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, затишної оселі та успіхів у служінні народу України», — наголосив заступник Міністра оборони України - керівник апарату генерал-лейтенант Олександр Дублян.

Вітаючи новоселів, генерал-лейтенант Олександр Дублян наголосив на тому, що вирішення житлової проблеми військовослужбовців та членів їхніх сімей знаходиться на особистому контролі Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака.

«Отримання житла є надважливою та приємною подією в житті кожної військової родини. Ви присвятили своє життя служінню своєму народові та своєї Батьківщині, протягом багаторічної служби з честю виконували та продовжуєте виконувати свій військовий обов’язок, тому отримання квартир є гідною нагородою за бездоганну службу у Збройних Силах України», — зауважив Олександр Дублян.

Під час проведення урочистої церемонії, дружина офіцера Олена Момот висловила вдячність від всіх військових новоселів за роботу, яка проводиться щодо вирішення житлової проблеми військовослужбовців та членів їхніх сімей.

«Від імені всіх, хто сьогодні отримав довгоочікувані квартири прийміть подяку за те, що в такий складний час, вітчизняне оборонне відомство знаходить можливість робити конкретні кроки щодо отримання житла для родин військовослужбовців. Для нас це дуже важливо і ми вдячні за це!» — сказала дружина офіцера.

Після цього заступник Міністра оборони-керівник апарату генерал-лейтенант Олександр Дублян взяв участь у ритуалі перерізання символічної стрічки до помешкань новоселів та оглянув одну з квартир у новозбудованому будинку.

Варто зазначити, що комфортні квартири в новобудові, яка знаходиться в районі з розвиненою інфраструктурою міста Кам’янського, повністю готові до експлуатації.

Слід зауважити, що напередодні свята в декількох містах України військовослужбовцям-учасникам АТО, ветеранам військової служби та військовим пенсіонерам буде вручено оглядові ордери від службового житла.

 

версія для друку