українська російська англійська
На Донецькому напрямку Державний прапор замайорів над усіма бойовими позиціями вздовж усієї лінії розмежування
23.08.2016 | 12:58
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У військових частинах та підрозділах, які виконують бойові завдання в районі проведення антитерористичної операції на Донецькому напрямку, з нагоди Дня Державного Прапора України відбулися урочисті церемонії підняття Державного Прапора.

Державний Прапор замайорів над усіма бойовими позиціями вздовж усієї лінії розмежування. Право урочисто підняти Державний Прапор України було надано кращим військовослужбовцям, серед яких полковник Євген Сидоренко та підполковник Василь Коваль.

Полковник Євген Сидоренко під час бойових дій в районі Іловайська після вторгнення російських військ у серпні 2014 року зайняв місце в захопленому російському танку Т-72Б-3 і разом з бойовими товаришами впродовж цілої доби вів нерівний бій з окупантами, знищивши кілька ворожих машин. Перебуваючи в авангарді, полковник Євген Сидоренко пробив шлях на вихід колони українських військ з оточення.

Підполковник Василь Коваль був командиром одного з підрозділів, які одними з перших увійшли в Авдіївку, Красногорівку та Мар’їнку.

Слід наголосити, що військовослужбовці, які виконують бойові завдання в АТО на Сході України, взяли активну участь в урочистому ритуалі підняття символу незалежності й свободи України в містах Бахмут, Авдіївка, Торецьке.

 

версія для друку