українська російська англійська
Сьогодні у музеї "Пирогово" буде створено найбільший прапор України із живих квітів
23.08.2016 | 13:05
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

23 серпня у Національному музеї народної архітектури та побуту України на честь 25-річчя Незалежності України до Дня Державного Прапора України за сприяння Міністерства культури України  буде створено найбільший прапор нашої держави  із живих квітів.

Організатори акції ВМОПВВ «Альтернатива», Всеукраїнська газета «Сільський вісник», ТОВ «СІ.В» планують створити найбільший у світі національний прапор із живих квітів площею близько 15000 м2 з подальшою реєстрацією цього заходу у Книзі рекордів Гіннеса та Книзі рекордів України.

Складові частини прапора були вирощені тисячами українців з усіх куточків України, це — жовті чорнобривці і блакитні петунії. Оглянути унікальний прапор можна буде до 29 серпня.

У рамках заходів відбудуться виступи  Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г.Г. Верьовки, творчого колективу «Народна філармонія», учасників Всеукраїнського фестивалю – конкурсу українського кіно і пісні імені Івана Миколайчука  - «Миколайчук-Фест». Також діятиме Виставка досягнень світової селекції квітів, Виставка-ярмарок книг та ужиткового мистецтва, відбудеться флеш-моб «Прапор – символ Нації», відзнака учасників акції та інші події.

 

 

 

версія для друку