українська російська англійська
Володимир Гройсман: Найближчим часом Уряд запропонує нову систему, що дозволить відновити справедливість щодо оплати праці та пенсійного забезпечення
23.08.2016 | 13:31
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Найближчим часом Уряд запропонує систему, що дасть можливість відновити соціальну справедливість у сферах оплати праці та пенсійного забезпечення українських громадян. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у вівторок, 23 серпня.

"Настав час, коли ми запропонуємо варіант, яким чином вирішити питання початку, який дасть можливість достойно оплачувати працю українських громадян, а також відновити соціальну справедливість у пенсійному забезпеченні. Це найголовніше наше завдання, - заявив Володимир Гройсман. - Найближчим часом ми презентуємо не популістичні, а реальні кроки, які люди відчують".

За його словами, заробітна плата українських громадян є недооцінена. "Наше завдання - найближчим часом запропонувати нову систему, яка дозволить розпочати відновлення справедливості для працюючих громадян", - зазначив Прем’єр-міністр.

Зокрема, за його словами, потрібно детінізувати заробітні плати, знищити системи "зрівнялівок", дати можливість побудувати якісну систему пенсійного забезпечення "для того, щоб український пенсіонер, а це мільйони людей, розумів, що якщо він працює - він отримає достойну пенсію, і це буде гарантувати держава".

Голова Уряду висловив переконання, що пропозиції щодо вирішення цих питань буде спільною позицією і матиме підтримку профспілок.

"Важливо, щоб ми все дуже чітко прорахували, яка є позиція і презентували її українському суспільству, і ми це зробимо спільно із підтримкою фракцій коаліцій Парламенту, фракцій, які готові будуть підтримати такі необхідні рішення, спільно з Президентом", - зазначив він.

Володимир Гройсман повідомив, що сьогодні буде затверджено Генеральну угоду з профспілками, що не підписувалася Урядом 5 років.

"Зараз ми вперше це зробимо. Це не просто угода, яку ми просто підпишемо формально, - це наші спільні зобов'язання, які ми будемо виконувати для того, щоб захистити права пересічного українця", - зазначив він.

"Яке наше завдання? Гідна робота, гідна заробітна плата, пенсійний вік - гідне пенсійне забезпечення. Я думаю, що настав час, коли ми усі ці проблеми вирішимо", - зауважив Володимир Гройсман.

 

версія для друку