українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко закликав науковців активніше пропагувати свої здобутки
23.08.2016 | 18:28
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко взяв участь в урочистих зборах Національної академії наук України, присвячених 25-й річниці Незалежності України.  У своєму виступі Віце-прем’єр-міністр від імені Уряду привітав учених із Днем Прапора та Днем Незалежності України. В’ячеслав Кириленко наголосив на вагомому внеску науковців у здобутті Незалежності.

«Починаючи із кінця 1989 року, величезна кількість науковців підтримували та пропагували  ідею незалежності України. І якщо зараз підняти архіви і подивитися як голосували  ті округи чи будинки, на яких компактно жили науковці, то там думки про незалежність, самостійне майбутнє нашої країни завжди домінували», - сказав В’ячеслав Кириленко.

Віце-прем’єр-міністр зазначив, що українська наука має значні досягнення і вченим є чим пишатися. Закликав їх якомога активніше пропагувати свої здобутки.

«Політики, урядовці, чиновники і просто звичайні люди мають  знати про вашу роботу і її конкретні результати.  Виставка у Верховній Раді, яка відбулася за ініціативою профільного  комітету і Національної академії наук України, популярні брошури, де описані здобутки науковців -  це все почало робити величезну справу. Цю роботу треба продовжити як і аргумент у майбутній дискусії щодо фінансової підтримки діяльності Національної академії і галузевих академій», - зазначив В’ячеслав Кириленко.

Віце-прем’єр-міністр України нагадав, що у вересні відбудеться зустріч  Прем’єр-міністра та членів Уряду з науковцями.  Під час зібрання будуть  обговорюватися найактуальніші питання, які хвилюють вчених – це фінансова підтримка, реформування та розвиток наукової сфери. 

версія для друку