українська російська англійська
Володимир Гройсман виступає за поглиблення співпраці зі Світовим Конґресом Українців: Головне, щоби ми далі рухалися разом
25.08.2016 | 14:19
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у четвер, 25 серпня, провів зустріч із керівництвом Світового Конгресу Українців. Сторони обговорили та узгодили порядок денний двосторонньої взаємодії, а також практичні заходи щодо її поглиблення. Учасники зустрічі домовилися про оновлення Меморандуму про співпрацю між Кабінетом Міністрів України та Світовим Конгресом Українців, підписання якого відбудеться наприкінці вересня.

Прем'єр-міністр подякував представникам Світового Конґресу Українців за підтримку України, масштабну гуманітарну допомогу.

"Ваша роль, роль конгресу Світового Конґресу Українців, є дуже важливою. У найважчі і тяжкі хвилини ви завжди поруч, намагаєтеся підтримувати і допомагати, консолідувати увесь світ навколо України", - підкреслив Прем'єр-міністр.

Голова Уряду висловився за поглиблення практичної співпраці. Зокрема, Голова Уряду підтримав ініціативу стосовно оновлення існуючого Меморандуму про співпрацю між Кабінетом Міністрів України та Світовим Конгресом Українців.

"Головне, щоби ми разом рухалися далі. Я би дуже хотів, щоби наступні 25 років нашої незалежності були успішними, але підвалини цього успіху ми закладаємо саме зараз, і будемо робити це спільно", - зазначив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр наголосив, що серед головних пріоритетів Уряду – розвиток національної економіки. За його словами, українська продукція має виходити на нові ринки збуту. У цьому контексті Володимир Гройсман запросив представників Світового Конґресу Українців до співпраці, зокрема з торговельними представництвами України за кордоном, робота яких відновлюється.

Серед важливих напрямків консолідації спільних зусиль також питання культури, зазначив Прем'єр-міністр. Володимир Гройсман висловився за створення і розбудову осередків та центрів культури України. Сторони також обговорили проблемні питання підтримки іміджу України за кордоном та протидії дезінформації, що поширюється.

Учасники зустрічі наголосили на необхідності консолідації зусиль на шляху євроінтеграції України.

 

версія для друку