українська російська англійська
Андрій Рева обговорив план створення "Прозорого офісу" у Харкові
25.08.2016 | 15:38
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

25 серпня Міністр соціальної політики Андрій Рева під час робочої поїздки до Харкова зустрівся з міським головою Харкова Геннадієм Кернесом.

«Коли у вашому місті запрацює центр надання адміністративних послуг нового формату, Ви побачите, наскільки зміниться ставлення людей до влади, адже їм не доведеться більше пересуватися з кабінету в кабінет та стояти в чергах», - зауважив Андрій Рева, звертаючись до міського голови.

Як відомо, Харків – місто, яке на даному етапі рухається найшвидшими темпами з-поміж інших міст-мільйонників. «Ми витратили три дні, щоб переглянули стару схему роботи та одразу почали рухатися в напрямку створення «Прозорого офісу», - зазначив Геннадій Кернес.

Нагадаємо, 25-26 серпня 2016 року Міністр Андрій Рева перебуває на чолі делегації Міністерства соціальної політики в робочій поїздці у Харкові. Метою поїздки є ознайомлення з роботою міського центру надання адміністративних послуг та ходом підготовки обласного центру, як одного з п’яти учасників загальнодержавного пілотного проекту, до впровадження вінницького досвіду у сфері надання послуг соціального характеру – «Прозорий офіс».

Варто зазначити, що створення «прозорих офісів» у перших пілотних містах дасть мультиплікаційний ефект, оскільки перші розроблятимуть зразок для масового загальнодержавного впровадження роботи центрів надання адміністративних послуг. Загалом, за словами Міністра соціальної політики Андрія Реви, «прозорі офіси» по всій країні мусять запрацювати через 5-7 років.

Основна мета плану створення мережі «прозорих офісів» – реформування неефективного державного апарату та значне покращення надання послуг населенню.  

 

версія для друку