українська російська англійська
У Києві відкрилась книжкова виставка до Дня Знань
25.08.2016 | 16:53
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

25 серпня в Українському домі відкрилась Київська книжкова виставка-ярмарок до Дня Знань. Участь у церемонії відкриття взяли Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, Перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак, письменники, видавці, представники громадськості.

«Книга і знання – нероздільні справи, - зазначив у своєму виступі В’ячеслав Кириленко. – Українська держава повинна зробити все, щоб зберегти пільгове оподаткування для книговидання. Немає іншої держави, крім України, яка буде підтримувати українську книгу».

На виставці представлені книжкові новинки від майже 50 вітчизняних видавництв різних форм власності. У її програмі передбачено презентації шкільної та навчальної літератури, дитячих книжок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.

У рамках книжкової виставки-ярмарку пройде благодійна акція збору видань для юних жителів Донецької та Луганської областей, долучитись до якої зможе кожен учасник і відвідувач виставки.

Київська книжкова виставка-ярмарок до Дня Знань триватиме до 28 серпня. Вхід на неї вільний.

 

версія для друку