українська російська англійська
Відносини між Україною та Державою Кувейт переходять на якісно новий рівень, - Степан Полторак
25.08.2016 | 18:07
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 25 серпня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся з начальником Генерального штабу Збройних сил Держави Кувейт генерал-лейтенантом Мухаммедом Аль-Хадером.

У ході зустрічі сторони обговорили перспективні напрями українсько-кувейтського співробітництва в оборонній сфері.

Міністр оборони України відзначив, що між Україною та Державою Кувейт налагоджено дружні взаємовідносини, зокрема й у сфері військово-технічного співробітництва.

Він поінформував про ситуацію, що склалася на Донбасі.

«На відміну від ворога, ми надаємо перевагу мирному врегулюванню проблеми. Будь-які питання можна вирішити дипломатичним шляхом, – сказав Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак. – Але дипломатія успішна лише за наявності добре підготовлених та оснащених Збройних Сил. Тому з початку збройного конфлікту на Сході України ми розпочали докорінні зміни в українському війську».

Начальник Генерального штабу Збройних сил Держави Кувейт генерал-лейтенант Мухаммед Аль-Хадер у свою чергу передав вітання від Міністра оборони та від себе особисто з нагоди 25 річниці Незалежності України.

Він висловив солідарність з українським народом та зазначив, що був приємно вражений рівнем організації та проведення військового параду, а також висловив співчуття, з приводу втрат, яких зазнала Україна в ході бойових дій на сході.

«Так історично склалося, що за незалежність треба платити, й найчастіше ціна незалежності – людські життя», – зазначив генерал-лейтенант Мухаммед Аль-Хадер.

Під час зустрічі сторони домовилися про поглиблення співробітництва між оборонними відомствами двох держав, зокрема у військово-технічній сфері та щодо обміну досвідом, а також розглянути можливість щодо участі військовослужбовців у спільних навчаннях.

«Переконаний, взаємовідносини між Україною та Державою Кувейт переходять на якісно новий рівень», – підсумував Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

 

версія для друку