українська російська англійська
Міністр оборони Литовської Республіки та заступник Міністра оборони України з питань євроінтеграції привітали випускників курсів інструкторів
25.08.2016 | 18:34
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

На Чернігівщині, на базі 197-го Центру підготовки сержантського складу завершилися курси інструкторів з базової військової підготовки солдат. Протягом трьох місяців військові фахівці Збройних сил Литовської Республіки передавали українським інструкторам знання, уміння та навички відповідно до загальноприйнятих підходів в країнах-членах НАТО, щодо початкової загальновійськової підготовки новобранців – рекрутів.

Військових привітали Міністр оборони Литовської Республіки Юозас Олєкас та заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов.

Закладається дуже серйозна основа для розвитку сержантського корпусу, адже Центр підготовки сержантського складу має хороші перспективи. Наголошуємо на тому, що представники Збройних сил Литви роблять великий внесок в навчання українських воїнів”, — підсумував заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов.

По завершенні курсів 25 кращих випускників отримали сертифікати. Молодший сержант Сергій Олійник, як найкращий слухач курсу отримав за відмінне навчання відзнаку Збройних сил Литовської Республіки. Слід наголосити, що литовським та українським військовим інструкторам за сприяння розвитку українського війська та успіхи в навчанні було вручено відзнаки Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗС України.

Організатори курсів повідомили, що до кінця поточного року планується проведення ще кількох подібних курсів для українських військових.

 

версія для друку