українська російська англійська
Голова Держприкордонслужби України вручив ключі від квартири родині загиблого в АТО прапорщика Павла Дияка
26.08.2016 | 13:34
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 26 серпня, в Хмельницькому Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко вручив ключі від нової двокімнатної квартири сім'ї загиблого в антитерористичній операції прапорщика Павла Дияка.

Прикордонник загинув 12 липня 2014 року у районі населеного пункту Маринівка, що на Донеччині. Його БТР підірвався на фугасній міні під час евакуації поранених побратимів. Рятуючи своїх бойових друзів від смерті, Павло Дияк віддав найдорожче – власне життя.

Держприкордонслужба України доклала усіх необхідних зусиль, аби забезпечити соціальний захист родини загиблого прикордонника. Крім того, старша донька Павла вже курсантка 3 курсу Національної академії Держприкордонслужби. Пам’ять про воїна прикордонники увіковічнили відкривши меморіал на його честь у Центрі забезпечення навчального процесу Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького, а також на фасаді Хмельницької загальноосвітньої школи №1, де навчався військовослужбовець.

Вручаючи ключі від житла, Віктор Назаренко запевнив дружину загиблого, що прикордонна служба і надалі робитиме усе задля підтримання сімей та увічнення пам’яті Героїв, подвиг яких буде вічно жити у серцях людей.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності нашої країни, Указом Президента героя-прикордонника було нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

 

версія для друку