українська російська англійська
Держфінінспекція в Полтавській області за сім місяців 2016 року забезпечила відшкодування втрат на понад 41 млн грн
29.08.2016 | 09:23
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня – липня 2016 року фахівці Держфінінспекції в Полтавській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 41,2 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 72 управлінські рішення.

За матеріалами інспекції правоохоронні органи розпочали 30 досудових розслідувань, а також вручили 8 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 43-х  випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами, у 23-х випадках призупинено бюджетні асигнування, ще 23-м розпорядникам зменшено бюджетні асигнування.

За порушення фінансової дисципліни 324 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 93 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема, 11 з них звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму більш як 41 млн грн.

 

версія для друку