українська російська англійська
Володимир Гройсман переконаний, що взаємодія Офісу із залучення інвестицій та новоствореної Національної інвестиційної ради дасть поштовх розвитку національної економіки
29.08.2016 | 16:21
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман переконаний, що взаємодія органів щодо залучення інвестицій в Україну – Офісу із залучення інвестицій та новоствореної Національної інвестиційної ради – дасть поштовх для розвитку національної економіки та реалізації інвестиційних проектів на території України.

Про це Голова Уряду заявив під час засідання Національної ради реформ під головуванням Президента України Петра Порошенка у понеділок, 29 серпня.

"Взаємодія, співпраця у даному напрямку, використовуючи дані інструменти, буде дуже позитивною з точки зору супроводження тих проектів, які сьогодні є в Україні, для того, щоб ми розвивали потенціал нашої національної економіки", - заявив Володимир Гройсман.

Голова Уряду переконаний, що Національна інвестиційна рада, яку, відповідно до указу Президента, очолить Борис Ложкін, буде гарним інструментом для створення майданчику для вирішення питань, що стосуються інвесторів.

Прем'єр-міністр також нагадав, що на минулому засіданні Уряд прийняв рішення про створення Офісу із залучення інвестицій як "точки входу інвесторів до тих чи інших інвестиційних проектів".

Володимир Гройсман зауважив, що дерегуляція та залучення інвестицій – ті інструменти, що дадуть можливості розкрити справжній потенціал України.

"Я вважаю, що у нас є багато резервів, які дозволять нам не просто проводити дерегуляцію, а впроваджувати розумну регуляцію, щоб Україна була конкурентною, щоб ми забезпечили відповідну безпеку, щоб ми створили нормальний і якісний інвестиційний клімат і щоби кожен, хто має бажання інвестувати в Україну, став успішним", - зазначив Голова Уряду.

версія для друку