українська російська англійська
Степан Полторак: Успіх реформування ЗСУ був би неможливий без успішного реформування військово-промислового комплексу
29.08.2016 | 17:43
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 29 серпня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак побував на заходах із нагоди відзначення 5-ї річниці створення Концерну «Укроборонпром» повідомив.

«Попередня влада зробила все, аби знищити нашу державу. З початком збройної агресії на Сході України «Укроборонпром» одне із перших держпідприємств зробило правильні висновки, його працівники разом із волонтерами, військовослужбовцями Збройних Сил стали до станка й працювали в дві, а потім й у три зміни, аби виконати роботи з ремонту та відновлення військової техніки, яка збереже життя на передовій», – сказав Міністр оборони.

Також генерал армії України Степан Полторак відзначив, що наразі «рахунок техніки, яка поступає на озброєння до війська йде вже не на одиниці, – на тисячі, а її якість – на достатньо високому рівні».

«Критиканам продукції, що виробляється на вітчизняних заводах можу відповісти: жодна одиниця озброєння і техніки не створюється лише в цеху. Не можна створити в лабораторії БТР, який буде відповідати усім вимогам та одразу поїде на передову, – пояснив Міністр оборони. – Треба час та випробування в бойових умовах».

Генерал армії України Степан Полторак відзначив, що ця робота була поставлена на високий рівень з першого дня. Зроблено понад 80 змін до БТР 3Е та й до інших видів озброєння.

«На сьогодні, коли є розуміння того, що треба доопрацювати зброю, – реакція виробника миттєва. На високий рівень поставлений процес вдосконалення нових зразків техніки, добре налагоджена взаємодія між оборонним відомством та підприємствами Концерну, – сказав Степан Полторак. - Наші здобутки тісно взаємопов’язані, адже успіх реформування ЗСУ був би неможливий без успішного реформування військово-промисловому комплексу».

Також під час виступу Міністр оборони генерал армії України Степан Полторак висловив вдячність усім працівникам Концерну за їхній неоціненний вклад у обороноздатність країни.

 

версія для друку