українська російська англійська
Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов зустрівся з делегацією НАТО з питань оборонного планування
30.08.2016 | 10:13
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

29 серпня розпочався візит в Україну делегації НАТО з питань оборонного планування для участі в експертному засіданні з питань участі України в Процесі планування та оцінки сил. Делегацію Альянсу очолює представник Управління планування Департаменту оборонної політики та планування Міжнародного секретаріату НАТО Девід Браун.

У Києві з представниками Північноатлантичного альянсу зустрівся заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов. Також відбулися переговори у складі делегацій.

Як підкреслив заступник керівника вітчизняного оборонного відомства, співпраця України з Альянсом визначається Хартією про особливе партнерство між Україною та НАТО. З прийняттям нової Стратегії національної безпеки і ухваленням нової Воєнної доктрини визначені всі напрями реформування сектору безпеки і оборони, в тому числі Збройних Сил України.

Сторони обговорили хід виконання заходів реформування Збройних Сил України та напрями подальшого надання експертно-дорадчої та практичної підтримки Збройним Силам України з боку НАТО, у тому числі з урахуванням підсумків цьогорічного саміту НАТО у Варшаві, під час якого відбулося засідання комісії Україна – НАТО.

Ігор Долгов підкреслив, що співпраця нашої держави з Альянсом розглядається як ефективний механізм для трансформації суспільства, поглиблення демократизації, забезпечення прав і свобод громадян, свободи засобів масової інформації, верховенства права.

Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції також відзначив тісну співпрацю оборонного відомства з Представництвом НАТО в Україні.

Під час візиту відбудуться робочі зустрічі делегації НАТО з питань оборонного планування з керівниками профільних структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України, а також представниками Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій та Служби безпеки України.

 

версія для друку