українська російська англійська
Військові спортсмени стали чемпіонами Європи з універсального бою
30.08.2016 | 11:55
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

  Військові спортсмени, які входили до складу збірної команди України на чемпіонаті Європи з універсального бою, стали призерами міжнародних змагань. У чемпіонаті, що проходив з 25 по 28 серпня у місті Чорноморське Одеської області, взяли участь представники з 14 європейських країн. Українська збірна виборола перші місця як серед молодіжних, так і серед дорослих команд. У загальну скарбничку нагород армійці принесли 4 золоті, 1 срібну та 3 бронзові медалі.

Універсальний бій – це самостійний комплексний вид спорту, який містить елементи бойових єдиноборств. Змагальна програма складається з двох частин: перша – це подолання смуги перешкод, метання ножа і стрільба, друга – два раунди рукопашного бою на рингу.

Даний вид спорту з’явився у 90-х роках минулого сторіччя і швидко завоював популярність у країнах СНД, Східної Європи та Близького Сходу. На міжнародних змаганнях, які проводилися у різні роки, українці неодноразово доводили, що у цьому виді спорту їм немає рівних, завойовуючи призові місця.

 

версія для друку