українська російська англійська
Ми всі - співтворці новітньої української історії, - Лілія Гриневич привітала першокурсників ЧНУ ім. Юрія Федьковича
30.08.2016 | 15:32
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Україна - модерна, Україна - європейська чекає на нових фахівців. Про це заявила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час привітання першокурсників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 30 серпня 2016 року в Чернівцях.

«Ми всі з вами є співтворцями новітньої української історії. Так випало на нашу долю: жити в такий складний час, коли люди своїм життям ризикують і боронять незалежність України на фронті. А ви, дорогі студенти, прийшли сюди на свій інтелектуальний фронт заради власного майбутнього. Мені б дуже хотілося донести до вас, що цей новий період у вашому житті стане визначальним – тут ви отримаєте багаж, з яким прийдете у доросле життя. Україні так потрібні нові правники, з якими справді можна розбудовувати правову українську державу, нам потрібні чесні, об’єктивні журналісти, нам потрібні нові вчителі, нам потрібні науковці, нам потрібні архітектори, тому що Україна - модерна, Україна - європейська чекає на вас, а для цього ви маєте здобути хорошу і якісну освіту», -  підкреслила Лілія Гриневич.

Вона також привітала першокурсників з тим, що вони отримали можливість навчатися в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича – в одному з найкращих університетів України.

«Цьогорічний вступ був побудований так, щоб кращі університети, які обирають випускники з високими балами ЗНО, отримали більше місць державного замовлення, і Чернівецький університет став одним з лідерів. Це означає, шановний викладацький складе, що обравши цей університет, студенти проголосувати за вас», - зазначила Міністр освіти і науки України.

Першокурсників привітав і ректор ЧНУ ім. Юрія Федьковича Степан Мельничук. Він висловив надію, що після випуску студенти отримають усі необхідні їм знання та повертатимуться до рідного університету, щоб побачитися з улюбленими професорами та викладачами.

Ставити найвищі цілі і вірити в себе порадив першокурсникам один з випускників ЧНУ ім. Юрія Федьковича, екс-прем’єр-міністр Арсеній Яценюк. «Життя дуже не просте, якщо ви думаєте, що це рівна нива – ні. Життя – це вічне змагання і вічна боротьба. Для того щоб прийти до перемоги, потрібно пережити декілька поразок, треба буде впасти, але після кожного падіння ви повинні вставати і йти далі, йти і перемагати», - зазначив Арсеній Яценюк.

 

версія для друку