українська російська англійська
Володимир Гройсман: Україна і Польща мають спільне і дружнє майбутнє
30.08.2016 | 17:43
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у вівторок провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Генриком Літвіном напередодні закінчення його дипломатичної місії в Україні. Сторони обговорили актуальні питання міждержавних відносин України та Польщі та шляхи їх розвитку.

Прем'єр-міністр наголосив на стратегічному значенні міждержавних відносин України та Республіки Польща.

Голова Уряду відзначив підтримку Польщі у проведенні необхідних реформ, зокрема з децентралізації влади. Зі свого боку Україна налаштована на побудову дружніх та конструктивних взаємовідносин із Польщею, запевнив Володимир Гройсман.

"Є певні виклики, які ми маємо здолати, є питання, на які ми маємо дати відповідь, але дуже важливо, щоб питання і відповіді, які ми будемо надавати одне одному, нас наближували, не роз’єднували. Тому що Польща і Україна – дуже близькі, дружні держави, які мають і спільне минуле, непросте минуле, які мають дуже добре сьогодення і мають отримати спільне і дружнє майбутнє", - підкреслив він.

"Я докладу усіх зусиль, щоби наші двосторонні відносини були на найвищому рівні. Я вважаю, що це є дуже важливим. Ми маємо здолати усі виклики, які є. Це завдання для Уряду, який я очолюю, і взагалі для усіх нас", - зауважив Прем'єр-міністр.

Голова Уряду також відзначив важливість участі Президента Республіки Польща Анджея Дуди в урочистостях з нагоди 25-ої річниці Незалежності України.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні подякував Володимиру Гройсману за співпрацю. Він також відзначив зусилля Уряду у розвитку польсько-українських відносин.

"З початком роботи вашого Уряду ми зауважили дуже швидкий ріст активності міжміністерських контактів, - зазначив Генрик Літвін. - Праця вашого Уряду показує, що є велике зацікавлення двосторонніми контактами, і з нашої сторони також відкрилися відразу нові можливості. Переконаний, що це буде успішно розвиватися".

 

версія для друку