українська російська англійська
Якісна підготовка військ залежить від рівня матеріальної бази, - Степан Полторак
30.08.2016 | 17:56
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 30 серпня, під час розширеного засідання колегії Міністерства оборони генерал армії України Степан Полторак звернувся до керівників підрозділів з вимогою приділити максимум уваги питанням якості матеріальної бази.

«Цього року на поліпшення матеріальної бази навчальних центрів виділено 250 мільйонів гривень, -  сказав Міністр оборони. – Зокрема, йдеться про Навчальний центр підготовки підрозділів на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки в Яворові, полігон Широкий Лан та Навчальний центр Сил спеціальних операцій. Від командувачів видів військ вимагаю постійного контролю за ходом виконання робіт».

Також Степан Полторак поставив завдання командувачу Військово-морськими силами приділити особливу увагу питанню будівництва штабу ВМС та вирішенню побутових проблем військовослужбовців, що були передислоковані з АР Крим на материкову частину України.

«З наступного року жоден військовослужбовець не має жити на кораблі, - наголосив Міністр оборони України. – Вирішення даного  питання триматиму на особистому контролі».

Також під час засідання Міністр оборони прийняв рішення про виділення коштів з бюджету на 2017 рік  на відновлення матеріальної бази навчального центру ВДВ, що на Житомирщині.

«Сучасний стан полігону не задовольняє тих потреб, що необхідні для проведення якісної підготовки особового складу. Вважаю, якість підготовки військ залежить від рівня матеріальної бази, - наголосив Міністр оборони. – Від кожного вимагаю докласти максимум зусиль для вдосконалення матеріальної бази».

 

 

версія для друку