українська російська англійська
За виконання завдань щодо захисту територіальної цілісності України, мужність та героїзм заохочено близько 20 тисяч захисників Батьківщини
30.08.2016 | 16:50
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час розширеного засідання колегії оборонного відомства, яке проходить сьогодні, 30 серпня, у Києві, подякував всім військовослужбовцям, які залучалися до проведення військового параду з нагоди Дня Незалежності України, а начальнику Генерального штабу — Головнокомандувачу Збройних Сил України генералу армії України Віктору Муженку висловив подяку за якісну організацію.

З нагоди святкування 25-ї річниці Незалежності, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак надав право командирам та начальникам органів військового управління, військових частин, установ, організацій та закладів заохотити грошовою премією в розмірі 1000 гривень військовослужбовців – учасників АТО, які виконують бойові завдання на лінії бойового зіткнення на глибину ротних опорних пунктів. Також премією у розмірі одна тисяча гривень рішенням Міністра оборони було заохочено усіх учасників військового параду у Києві.

Нагадаємо, що до річниці Незалежності, за рішенням Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака в район проведення антитерористичної операції було направлено 20 мобільних робочих груп з надання допомоги військовослужбовцям у вирішені проблемних питань та з метою заохочення від імені Міністра кращих військовослужбовців, які виконують завдання на передовій.

Зокрема, мобільні групи протягом двох діб здійснили об’їзд всіх позицій підрозділів Збройних Сил України на передньому краї, уздовж лінії бойового зіткнення на Луганському та Донецькому напрямках. До складу мобільних груп увійшли керівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України.

Під час перебування на позиціях підрозділів, від імені Міністра оборони України, напередодні 25-ї річниці Незалежності України було вручено нагороди близько 800 військовослужбовцям Збройних Сил України. Зокрема, відзнаки Міністерства оборони - “За військову доблесть”, “За зразкову службу”, “Знак пошани” та “За сприяння Збройним Силам України”. Окрім того, бійці отримали годинники від Міністра оборони України, грамоти та подяки.

Слід наголосити, що рішення щодо вручення нагороди кожному окремому  військовослужбовцю, приймалося його командиром, безпосередньо у місці розташування позицій, практично в бойових умовах. Загалом за високі показники у службовій діяльності, виконання завдань щодо захисту територіальної цілісності України, за мужність і героїзм, виявлені під час бойових дій до 25-ї річниці Незалежності України було відзначено близько 20 тисяч захисників Батьківщини. З них державними нагородами заохочено 173 особи, Грамотами Кабінету Міністрів України – 7 військовослужбовців, Грамотами Верховної Ради України – 5 осіб, 90 військовослужбовців отримали чергові військові звання достроково.

 

версія для друку