українська російська англійська
Держфінінспекція в Київській області за січень - липень 2016 року забезпечила відшкодування втрат на понад 13 млн грн
31.08.2016 | 09:22
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січнялипня 2016 року фахівці Держфінінспекції в Київській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 13 млн грн. Зокрема, до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств загальнодержавної і комунальної форм власності додатково надійшло майже 8 млн грн. Відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму більш як 5 млн грн.

За матеріалами контрольних заходів та за результатами участі працівників інспекції в перевірках, які проводили правоохоронні органи, розпочато 17 досудових розслідувань, вручено 3 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та складено 2 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані із корупцією.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ і організацій прийняли 29 управлінських рішень.

За вчинені фінансові порушення 56 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 36 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема одну особу звільнено з посади. Ще 3 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за допущені порушення тендерного законодавства.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 1,2 млн грн.

версія для друку